Кар’єра та особистісний розвиток

  • В умовах глобалізації та стрімкого поширення інформаційних технологій перед сучасним студентом виникає маса нових, раніше небачених можливостей і вибору «ким бути далі?». Це питання потрібно поставити якомога раніше і, навчаючись в нашому Інституті, не упускати можливості придбання нових сучасних знань, нових знайомств і добрих рекомендацій на свою адресу.
  • Нижче наводяться деякі веб-ресурси, що є ефективними і заслуговують довіри, для розширення можливостей молодих фахівців Інституту на ринку праці та планування ними своєї кар’єри.
  • Junior Chamber International (JCI) Ukraine. Місія JCI– запропонувати можливості для розвитку – щоб молоді люди були здатні створювати свої зміни на краще. Бачення JCI – бути провідною глобальною мережею активних молодих членів суспільства. Для амбітної і соціально відповідальної молоді пропонується постійна участь в індивідуальних, соціальних, бізнес-і міжнародних проектах в Україні, а також можливості для значного розширення кола своїх ділових знайомств по Україні для їх кращої кар’єри
  • Соціальна Наукова Мережа, що містить багату інформацію про гранти, університетські вакансії в СНД і Європі, конференції, біржі інновацій, інтерв’ю з лідерами думок (http://www.science-community.org/ru).
  • Український Веб-ресурс «ЮніСтаді»: міжнародні освітні програми та навчання за кордоном (конференцій, літні школи, тренінги, стипендії, гранти, стажування, подорожі, Еразмус Мундус, мовні курси, корисні статті і т.п.), які пропонуються і іноді спонсується університетами та корпораціями (http://unistudy.org.ua/).
  • LinkedIn– найбільша у світі соціальна мережа професійних знайомств. Більш 50,000 груп по країнах і видам діяльності, що об’єднали в спілкуванні як молодих, так і дуже досвідчених професіоналів з усього світу, в т.ч. і з України, переважно за менеджерським і фінансовим напрямами (www.linkedin.com).
  • SummerschoolsInEurope – це портал усіх літніх шкіл в Європі за рік. Сайт є ідеальною відправною точкою для вивчення Європи, різноманітность місць, культури і самобутності континенту. Беручи участь в літніх курсах в Європі, студенти нашого Інституту зможуть закласти фундамент сьогодні для їх майбутньої кар’єри (www.summerschoolsineurope.eu/).
  • EuroDoc– Європейська Рада аспірантів, докторантів та молодих дослідників, яка є міжнародною федерацією з 35 національних організацій із кандидатів наук і взагалі молодих дослідників з 34 країн Європейського Союзу та Ради Європи, в т.ч. України (http://www.eurodoc.net/).