Менеджмент

  • Підготовка бакалаврів за напрямком «Менеджмент» здійснюється Інститутом з вересня 1998 р., для чого в його складі створено окремий факультет соціально-економічного управління. Навчання здійснюється за договорами з фізичними та юридичними особами.
  • Ключовою рисою напрямку «Менеджмент» в нашому Інституті є міждисциплінарність підготовки студентів. Навчальний процес поєднує в собі фундаментальне вивчення теорії управління, економіки і фінансів, права, маркетингу та психології, оволодіння інформаційними технологіями ведення бізнесу.

З іншого боку, наш випускник-менеджер за час навчання всебічно опановує загальноуправлінські та спеціальні управлінські дисципліни і практики. А саме: загальний, операційний та інвестиційний менеджмент, маркетинг, економіка і фінанси підприємства, управління персоналом, організаційна поведінка та управління ризиками, прийняття управлінських рішень, інноваційний менеджмент, управління проектами, ділове адміністрування та інші.

  • Що дає молодій людині навчання за напрямком «Менеджмент»? Отримання цілого комплексу компетенцій і професійних знань за фахом. Сьогодні «менеджер» означає наступне:

1) Менеджер – це професія нашого часу. Докладніше…

2) Менеджер – це управитель. Докладніше…

3) Менеджер – унікальна за своєю ємністю професія. Докладніше…

4) Менеджер – це управлінський інтелект Докладніше…

5) Менеджер – це не лише процесія, а стиль життя Докладніше…

  • В рамках напрямку «Менеджмент» особлива увага приділяється іноземним мовам. Сьогодні це вміння є одним з найбільш затребуваних в реальному бізнесі для управлінця будь-якого рівня, і цей факт постійно коригує орієнтири в нашому навчальному процесі. Англійську мову наші студенти вивчають майже у половинному обсязі мовного вузу Харкова. Для тих, хто хоче продовжити свою освіту за кордоном, організована можливість поглибленого навчання іншому іноземної мови (німецька, французька, польська).

• На факультеті існує можливість навчання на військовій кафедрі та отримання військового звання «молодший лейтенант запасу» для бажаючих хлопців та дівчат.