Про Інститут

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – це провідний державний навчальний у сфері підготовки управлінських кадрів.

Інститут створений з метою задоволення суспільних потреб у підготовці професійного, творчо інноваційного, відповідального керівника нової генерації, який був би морально орієнтований на управлінську діяльність в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Сьогодні Інститут – це сучасний навчально-науковий комплекс, якому немає аналогів за масштабами і специфіці діяльності у Східному регіоні України. Інститут активно розвивається, постійно вдосконалюючи і розширюючи систему навчальних та науково-методичних послуг, завойовуючи все більше визнання.

За роки свого існування в Інституті підготовлено понад 3,5 тис. магістрів державного управління і близько 1 тис. менеджерів за суміжними з державним управлінням спеціальностями «Менеджмент організацій» та «Управління персоналом і економіка праці». На факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з використанням сучасних методів, форм і засобів навчання підвищило свій професійний рівень понад 33 тис. держслужбовців з Харківської, Луганської, Полтавської та Сумської областей та АР Крим.