Про наші послуги для бізнесу

  • Професійні послуги для бізнесу і органів влади, що надаються кращими експертами з кафедри та усього Інституту, – це Ваші брами до талантів, кращої експертизи та сучасних управлінських технологій і досвіду.
  • Кафедра економічної політики та менеджменту стала місцем становлення і тяжіння провідних спеціалістів в галузі стратегічного управління регіональною та аграрною економікою та маркетингового менеджменту. Це створило базу для декількох значних піонерських дослідницьких і прикладних проектів в Україні та російсько-українському прикордонні.
  • Ми впевнені, що майбутнє українського бізнесу і добробут регіонів – саме за якістю стратегічного управління та настройкою основних бізнес-процесів під дійсно важливі і значущі пріоритети для досягнення найбільшої ефективності в роботі.
  • В основі цього лежать:

– оцінка маркетингової ситуації. Маркетингова складова завжди присутня у розробці програм досягнення цілей, бізнес-процесів, організаційної структури, системи мотивації,

– грамотне стратегічне і бізнес-планування,

– розробка оптимальних моделей організаційних структур,

– поглиблене короткотермінове навчання провідних співробітників компаній і держорганів особливостям управління проектами і процесами в умовах, що змінюються.