Студенти факультету соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, а саме групи МБА-17 в рамках вивчення дисциплін блоку «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Бізнес-адміністрування» та студенти групи МД-16 в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент»

Студенти факультету соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, а саме групи МБА-17 в рамках вивчення дисциплін блоку «Менеджмент» за освітньо-професійною програмою «Бізнес-адміністрування» та студенти групи МД-16 в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент» за освітньою програмою «Менеджмент» під керівництвом завідувача кафедри економічної політики та менеджменту Латиніна М.А., доцента кафедри Тимохи Д.А. та старшого викладача кафедри Петрова О.Г. відвідали ПАО «Турбоатом» та «САН ІнБев Україна» – український підрозділ найбільшого світового пивоварного концерну Anheuser-Busch InBev (м. Харків).
Під час ознайомлення з роботою підприємств наголос було зроблено на деяких аспектах менеджменту та їх економіки. Було також розглянуто особливості управління підприємством, які, з огляду керівництва, впливають на ринкову вартість бренду і корпоративну соціальну відповідальність, та приділили увагу виробництву та технології виробництва продукції.