Доцент кафедри Дунаєв І.В. пройшов практичне стажування у Малопольській школі публічного управління у Кракові.

23.02.2019 р. завершилося майже 3-тижнева підвищення кваліфікації доцента кафедри економічної політики та менеджменту, д.держ.упр. Дунаєва І.В. Воно розпочалося ще 04 лютого з двох дистанційних модулів, а третім, кінцевим етапом цього було виїзне стажування у Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, м. Краків, Польща, протягом 19-22 лютого 2019 р.
Основною метою стажування було підвищення теоретичних знань і практичних навичок викладачів із засвоєння сучасних та унікальних методів навчання, набуття досвіду у проведенні досліджень, обміну інформацією та розширення наукових контактів.
У нашого Інституту існує угода з Малопольською школою публічного управління у Кракові зі всебічної співпраці для запровадження реформ в Україні та реалізації проектів, яка була укладена ще навесні 2018 року. Організатором виступила ТОВ "Європейська ліга професійного розвитку" (м. Львів), яке має суттєвий
досвід в організації подібних заходів.
Колектив кафедри висловлює подяку організаторам стажування та сподівання, що набуті знання допоможуть покращити якість викладання у ВУЗі та нададуть приклад іншим колегам до жаги до знань і нових професійних знайомств.